Przebieg zabiegu

  1. Wypełnienie karty przedzabiegowej
  2. Konsultacja- będziemy rozmawiać o Twoich preferencjach i oczekiwaniach, które zaraz wspólnie spełnimy. Poza kształtem, ważnym punktem jest intensywność wykonanej pigmentacji (najlepiej przyjść ze zdjęciem moich prac, które się podobają)
  3. Nadanie kształtu- początkowy etap makijażu permanentnego polega na stworzeniu wstępnego szkicu. Korzystając z nitki i kredki precyzyjnie określam odpowiedni kształt brwi na podstawie dokładnych pomiarów twarzy. Następnie, w lustrze pokazuję projekt nowych brwi, łącznie z ich precyzyjnym ułożeniem. Ważne jest, że zabieg zostaje wykonany wyłącznie po uzyskaniu zgody na zaprezentowany rysunek wstępny. Dodatkowo, dopasowuję idealny odcień pigmentu do włosów i skóry, co szczegółowo omawiam podczas wizyty.
  4. Bezbolesny zabieg- masz możliwość relaksu lub rozmowy ze mną podczas tego czasu. W tym momencie dopasowuję rodzaj maszyny oraz igły jaką wykonam zabieg do typu skóry oraz oczekiwanych efektów. Stosuję specjalny środek, który zapewnia bezbolesność zabiegu jeśli będzie to wymagane. Czas trwania procesu samej pigmentacji różni się w zależności od typu skóry, miejsca zabiegu i wynosi od 40 do 60 minut.
  5. Omówienie szczegółowo zaleceń pozabiegowych i umówienie się na dopigmentowanie po 6-8 tygodniach.