Makijaż Permanentny Ust

Podczas zabiegu pigmentacji można poprawić kształt, delikatnie skorygować małą asymetrię, nadać piękny, dopasowany kolor, a nawet optycznie powiększyć usta.

U wielu osób naturalny kształt naszych ust zanika z wiekiem, w wyniku zmian związanych z produkcją melaniny i migracją naturalnie występujących pigmentów. W rezultacie powstaje efekt tzw. „rozmycia” – kontur ust zatraca się, staje się nieregularny. Podobną sytuację mamy w wyniku często występujących opryszczek, które dosłownie „zjadają” nasz kontur. W obu tych przypadkach makijaż permanentny ust jest najlepszym ratunkiem. Odbudowując braki i dobrze dobierając odcień – do złudzenia podobny do naszego naturalnego koloru czerwieni wargowej – jesteśmy w stanie odzyskać swoje piękne usta i nadać im pełny kształt i to bez przerysowanych efektów.

Dlaczego usta po zabiegu są bardzo intensywne?

Wprowadzając w naszą skórę barwnik uzyskujemy 100% efektu wypełnienia kolorem.

Odchodzi się już od pigmentowania ust na czerwono, ponieważ do tego mamy szminki, wybieramy bardziej naturalne pigmentacje bez odbarwień po czasie.

Bardzo mało osób chce budzić się w makijażu wyjściowym, lepiej zrobić to naturalnie.

Makijaż permanentny ma za zadanie ujednolicić czerwień wargową oraz zależnie od efektu jaki wykonujemy delikatnie ją przyciemnić, rozjaśnić lub zneutralizować.

Czas pierwszej wizyty 2h  (z dokładnym omówieniem zabiegu, wypełnieniem karty zabiegowej itd.)
Czas dopigmentowania  1h