Szkolenia

Cieszę się, że tu jesteś, oznacza to, że interesujesz się rozwojem.

Na moich szkoleniach nauczysz się jak najlepiej i najbezpieczniej pigmentować, tak abyś upiększała swoje klientki bez obawy. Świat makijażu permanentnego stoi przed Tobą otworem, stań się jedną z najlepszych. Istotne jest dla mnie, abyś wiedziała wszystko i pamiętaj, nie ma pytania na które nie odpowiem.

Oferta szkoleniowa

Makijaż permanenty BASIC

Makijaż Permanenty MASTERCLASS

Czego Cię nauczę?

Zdobędziesz szeroką wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, umożliwiające samodzielne wykonywanie zabiegów z zakresu makijażu permanentnego. Zabieg polega na implantowaniu pigmentu wewnątrz warstw skóry specjalnymi technikami- nauczę Cię jak zrobić to bezpiecznie oraz technicznie idealnie. Nauczę Cię pracować świadomie abyś upiększała, poprawiała samopoczucie oraz dawała nowy komfort przyszłym klientkom. Po całym dniu teorii przed przystąpieniem do pigmentacji obejrzysz pokaz wykonywany przeze mnie na modelce pokazowej. Dopiero po tym odtworzymy technikę pigmentacji na sztucznych skórkach lateksowych. Pokażę jak prawidłowo dobrać kształt, kolor oraz technikę do oczekiwań klientki. Będziesz miała do odpracowania kilka modelek na makijaże permanentne od nowa, na korektę lub cover. Po każdym zabiegu szczegółowo wszystko omawiamy, nie zostawiamy tematu bez odpowiedzi.

Kursy prowadzone są w trybie indywidualnym lub kameralnych dwuosobowych grupach. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Na praktykę stawiam szczególny nacisk. Po szkoleniu będziesz dodatkowo umiała:

  • jak pozyskać pierwsze klientki
  • jak idealnie zrobić zdjęcie
  • jak pięknie przygotować zdjęcie przed wstawieniem na social media
Po szkoleniu otrzymujesz bezterminową opiekę poszkoleniową- stawiam na to ogromy nacisk abyś zawsze była pewna swoich prac i świadczyła je na najwyższym poziomie.
Zapewniam poczęstunek, lunch, napoje ciepłe oraz zimne, materiały szkoleniowe, produkty oraz  modelki – przychodzisz na gotowe szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie.
Jeśli masz pytania, śmiało do mnie napisz 🙂

Laminacja rzęs i brwi

Terminy Szkoleń    

I umów się na szkolenie