Regulamin

 1. Podczas zapisów na makijaż, pobieramy zadatek w wysokości 100 złotych za umówiony obszar. Kwota ta jest odejmowana od całkowitej opłaty za zabieg.
 2. Możesz przełożyć swoją wizytę na okres 2 tygodni przed planowanym terminem, aby uniknąć jego utraty. Jeżeli zmienisz datę wizyty na krótszy okres niż wyżej wymieniony, zadatek nie będzie przełożony.
 3. Opłata zadatku za makijaż permanentny jest równoznaczna z potwierdzeniem braku przeciwwskazań. Przed dokonaniem płatności zadatku, proszę sprawdź listę przeciwwskazań w zakładce przeciwwskazania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny.
 4. Zadatek jest bezzwrotny i nie może być przeniesiony na inny termin lub zabieg. (Wyjątkiem jest prośba zgłoszona 2 tygodnie przed planowanym terminem.)
 5. Dopigmentowanie wykonujemy po 6-8 tygodniach od pierwszej wizyty. Jest to optymalny okres na pełną regenerację skóry i stabilizację pigmentu. Dopigmentowanie jest dodatkowo płatne 200 złotych. Jeśli ze względu na przesunięcie wizyty przez Klientkę, dopigmentowanie zostanie wykonane po upływie 8 tygodni, cena wynosi 300 zł. Cena ta obowiązuje do 6 miesięcy od pierwszego zabiegu. Powyżej 6 miesięcy jest to odświeżenie do roku, czyli 50% regularnej kwoty zabiegu.
 6. Korekty/odświeżenia makijażu permanentnego wykonanego w innym salonie są wyceniane indywidualnie i zazwyczaj traktowane jako nowa usługa.
 7. Nie każdy makijaż kwalifikuje się do odświeżenia – w takim przypadku konieczne jest przeprowadzenie pierwszej konsultacji, na której omówimy tę kwestię.
 8. Makijaż permanentny zmienia swoją intensywność w kolejnych miesiącach po zabiegu, dlatego po 12-24 miesiącach (w zależności od wybranej metody i obszaru), zaleca się przeprowadzenie odświeżenia.
 9. Podczas procedury makijażu trwałego, wspólnie omawiamy kształt i wybieramy odpowiednią technikę. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji usługi, jeśli Twoje oczekiwania co do makijażu są niemożliwe do wykonania lub niezgodne z naszą estetyką/kanonem piękna. W takim przypadku zadatek traktowany jest jako opłata za konsultację i nie jest zwracany. Zanim zdecydujesz się na zabieg, warto zapoznać się z naszą estetyką pracy dostępną w galerii.
 10. Klientki, które kiedykolwiek miały wykonany makijaż permanentny na danym obszarze muszą poinformować o tym przy rezerwacji wizyty, ponieważ w przypadku niemożliwości przeprowadzenia zabiegu ze względu na brak możliwości zakrycia starego makijażu, zadatek nie jest zwracany.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji usługi w przypadku nieodpowiedniego zachowania Klienta, które jest powszechnie uznawane za niekulturalne lub wulgarne, zarówno wobec naszych pracowników, jak i innych Klientów, a także w przypadku przeziębienia, choroby lub wystąpienia opryszczki.
 12. Jeśli spóźnisz się powyżej 15-20 minut, lub twoje opóźnienie uniemożliwia przeprowadzenie usługi, zastrzegamy sobie prawo do jej odmowy. W przypadku pierwszej wizyty, depozyt nie zostaje zwrócony ani przeniesiony na inny termin. W przypadku dopigmentowania, sytuacja jest traktowana jako niezrealizowana wizyta.
 13. Przed zabiegiem, prosimy o odpowiednie przygotowanie- zakładka o przeciwwskazaniach oraz przygotowaniu do zabiegu.