REZERWACJA TERMINU WIZYTY 

DLA MODELEK

 

W celu zarezerwowania terminu poproszę o wpłatę zadatku w wysokości 150 zł jedną z poniższych metod:
 
• na numer rachunku:

04 1050 1025 1000 0092 5085 3448

Dane do przelewu : Aleksandra Karbownik-Nowak

NIP 1132948759

W tytule : Imię i Nazwisko

 
• na numer blik:

795002602

W tytule : Imię i Nazwisko

 

Po zrobieniu przelewu bardzo proszę o wysłanie potwierdzenia transakcji.
Na przelew czekam do 2h, po tym czasie termin zwania się dla innej chętnej modelki.

 

Adres salonu: ul. Komorska 37, Warszawa
Podczas wizyty możliwa płatność gotówką lub blikiem.

 

Regulamin dla modelek podczas szkoleń z makijażu permanentnego

1.Modelka – osoba poddająca się zabiegowi wykonywanemu przez kursantkę (osobę uczącą się) pod okiem doświadczonego szkoleniowca lub modelka dla szkoleniowca- modelka pokazowa.

2.Modelka, chcąc przystąpić do zabiegu, musi wysłać wyraźne zdjęcie twarzy na wprost bez makijażu oraz wykluczyć przeciwwskazania (zakładka „Dla Klientek-przeciwwskazania do zabiegu” na stronie www.aleksandrakarbownik.pl). 

3.Przy rezerwacji terminu wizyty pobierany jest zadatek w kwocie 150 zł. Modelka dla kursantki nie dopłaca już nic podczas wizyty. Modelka dla instruktora dopłaca 350 zł- brwi, 400 zł-usta.

4.Modelka, która odwoła swoją wizytę więcej niż trzy dni przed planowanym zabiegiem, nie będzie więcej zapisywana.

5. Decyzje odnośnie kształtu, koloru oraz metody wykonania są konsultowane z modelką, ale ostateczną decyzję podejmuje Szkoleniowiec.

6. Modelka, która odwoła wizytę najpóźniej 24 godziny przed planowanym zabiegiem lub nie pojawi się w ogóle, nie będzie miała możliwości ponownego zapisu, a zadatek nie zostaje zwrócony.

7. Beauty Lash&Brow by Aleksandra Karbownik-Nowak zastrzega sobie prawo do odwołania ustalonej wcześniej wizyty z powodów odwołania szkolenia przez kursantkę. Wizyta zostaje przeniesiona na kolejne szkolenie, w terminie ustalonym z Modelką.

8. Beauty Lash&Brow by Aleksandra Karbownik-Nowak zastrzega sobie prawo do odwołania wizyty w tym samym dniu z powodu opóźnienia w szkoleniu.

9. Modelka zobowiązana jest stawić się na zabieg punktualnie, bez osób towarzyszących. Spóźnienie się modelki więcej niż 30 minut może skutkować odwołaniem zabiegu, a zadatek nie zostanie zwrócony.

10. Beauty Lash&Brow by Aleksandra Karbownik-Nowak nie jest w stanie określić dokładnego czasu trwania zabiegu – zazwyczaj wykonanie makijażu podczas szkolenia trwa około 3 godzin. Korektę należy umawiać po wykonanym zabiegu w możliwych dostępnych terminach z zachowaniem określonego czasu alokacji pigmentu w skórze (tj. 6-8 tygodni). Wizyta uzupełniająca umawiana jest do szkoleniowca.

11. Opłata za korektę (po 6-8 tygodniach) wynosi 200 zł, powyżej 8 tygodni cena jest wyższa- Cennik jest dostępny w zakładkach na stronie www.aleksandrakarbownik.pl

12. Makijaż permanentny w charakterze modelki może wymagać więcej niż jednej korekty.

13. Beauty Lash&Brow by Aleksandra Karbownik-Nowak potwierdza wcześniej umówione wizyty. Niepotwierdzona wizyta lub brak kontaktu maksymalnie 24 godziny przed planowanym zabiegiem skutkuje odwołaniem wizyty.

14. Płatność dokonywana jest przed zabiegiem w formie zadatku, przelewem na konto w wysokości równowartości zabiegu w charakterze modelki lub osobiście w salonie- dotyczy modelek dla Kursantek. Dopłata za modelkę pokazową -bezpośrednio po zabiegu.

15. Modelka ma możliwość bezpłatnej konsultacji przed wizytą oraz w razie wątpliwości 28 dni po zabiegu.

16. Zapisywanie na wizyty powinno odbywać się osobiście – telefonicznie, kontakt poprzez fanpage lub w siedzibie firmy przy ul. Komorskiej 37 w Warszawie.

17. Efekt końcowy zabiegu można ocenić jedynie po całkowitej alokacji (ułożeniu się pigmentu w skórze) oraz korekcie. (po 6 tygodniach od dopigmentowania).

18. Modelka powinna być świadoma tego, na czym polega zabieg makijażu permanentnego.

19. Cena zabiegu: zabieg pierwszy u instruktora 500 zł-brwi, 550 zł-usta lub u kursantki 150  zł, zabieg korekty po 6-8 tygodniach 200 zł.

20. Beauty Lash&Brow by Aleksandra Karbownik-Nowak zastrzega sobie prawo do zmian w wyżej przedstawionym regulaminie w dowolnym czasie bez podania przyczyny.

21. Odświeżenia makijaży wykonywanych w trakcie szkolenia po czasie oraz dodatkowe dopigmentowania reguluje ogólny Regulamin Salonu Beauty Place by Aleksandra Karbownik-Nowak, dostępny na stronie www.aleksandrakarbownik.pl

22. Modelka wyraża zgodę na udostępnienie swojego wizerunku.

23. Zapisując się na zabieg jednoznacznie Modelka akceptuje regulamin.

Kliknij znaczek Instagrama a znajdziesz w wyróżnionych relacjach przepiękne prace moich Kursantek podczas szkoleń 🙂